Telefon:

+905375085491

E-Mail:

info@svgegitim.com

Adres:

Via Twins Plaza Söğütözü Mah. 2177 Cad. No: 10/B K: 20 D:135-136 Çankaya/Ankara
İrlanda

İrlanda

İrlanda misafirperverliği ile dünyaca üne sahip olan, İngiltere’nin Kuzey Batısında yer alan, Avrupa Birliğine bağlı bir ülkedir. İrlanda halkı doğal olarak sıcak ve arkadaş canlısıdır. Ülkenin müzik, sanat, şiir ve dansta zengin bir kültürel mirası olmakla birlikte; şehirler görülecek ve yapılacak şeylerle dolup taşmaktadır. Gece hayatı dünyaca ünlüdür, ancak aynı derecede çekici olan, açık havanın erişilebilirliği ve yürüyüşten bisiklete, yelkenden bisiklete kadar çeşitli aktivitelerle birlikte, öğrencilere yaşam boyunca unutulmayacak bir deneyim sağlamaktadır.

Neden İrlanda’da Work and Study?

İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler daha çok Work and Study olarak adlandırılan, 25 haftalık eğitimi  ve sonrasında 8 haftalık tatil içeren, toplamda 34 haftalık bir vize süreci içeren programı tercih etmektedirler. İrlanda’da 25 haftalık bir dil okuluna kayıt yapıldığında, yasal olarak çalışma hakkına da sahip olmaktasınızdır. İrlanda’da 25 haftalık bir dil okuluna kayıt yapıldığında yasal olarak haftada 20 saat yani Part-Time çalışma hakkı verilmektedir. Bu program sayesinde hem okuyup hem çalışarak dilinizi daha iyi geliştirebilir, hem de gireceğiniz iş sayesinde masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Aynı zamanda, İrlanda'da ekonomik olarak, Avrupa ülkeleri arasında, en çok gelişmeye ve uluslararası öğrenciler için binlerce istihdam sağlayan, bir çok çok uluslu firmayı, Google, Facebook ve Tik Tok'a ev sahipliği yapmaktadır. Yani diyebilir ki, İrlanda bir teknoloji merkezidir ve Dublin genç profesyoneller için Avrupa'nın en heyecan verici şehridir.

TEKLİF AL

Hemen Tanışalım!